Bali Masajı

Vücuttaki enerji noktalanan üzerine tatbik edilen etkili baskılar ; yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleri ile birlikte yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere etki eder.


Sırt Masajı

Sırt masajı gerginliği azaltır, ağrı ve sızıları dindirir ve rahatlama sağlar.Masaj kasları gevşetme ile kalmaz sağlığın korunmasına da katkıda bulunur.


Taş Masajı

Sıcak ve soğuk volkanik taşlarla vücudun belirli bölgelerinde gerek sabit, gerekse manipülasyonlarla ruhu ve bedeni rahatlamaya yönelik mistik bir masajdır.


Yosun Masajı

Yosun masajı, selülit gidermede ve sıkıştırmada etkili olan en eski doğal yöntemlerden biridir.Yosun sayesinde vücuttaki toksinler atılıyor ve oksijen alımı kolaylaşarak dolaşım daha düzenli hale geliyor


Aroma Terapi Masajı

Dinlendirici ve psikolojik rahatlık sağlayan bir masajdır.Tüm vücuda aromatik esanslarla birlikte uygulanır.


Mandara Masajı

İki uzman tarafından ritmik olarak uygulanan masajdır.Özellikle lenf ve dolaşım sisteminde etkili olan , ruhu ve bedeni sakinleştiren , tüm organizmaya yayılan rahatlatıcı etkisi vardır.


Thai Masajı

Vücudun enerji kanallarındaki tıkanıklıkları gidermek için yapılan esnetme hareketlerinin bütünüdür.Thai masajı refleksoloji ile kombine edilerek kullanılabilir.


Masaj

Klasik Masaj, Spor Masajı, Sıcak Taş Masajı, Ayak Masajı, Hint Baş Masajı, Thai Masajı, Oryantal Masaj, Derin Doku Masajı, Lenfatik Drenaj Masajı

Kese, Köpük Masajı

Türk Hamamı genelinde ilk aşamayı oluşturan ‘kese’ vucüdün yoğun ter temasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir.
Kese, derinin gözeneklerin de birikmiş olan toksin maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir.Köpük masajı ise, vücudun doğal ve kokulu sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan masaj işlemlerinin bütününe verilen isimdir.